Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Bezpečný a pevný balicí materiál

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Bezpečný a pevný balicí materiál

Fotogalerie:
Balící fólie
Balící fólie
Balící fólie
Balící fólie
Balící fólie
Balící fólie

Schránka:
Přidej do schránky.

Zabývá se vaše společnost převozem jakéhokoliv produktu z místa na místo? Vyrábíte a následně dopravujete ke klientele? Jestliže máte stavebniny, jak bezpečně převážet cihly, dlažební kostky nebo tvárnice? Produkujete citlivou elektroniku ve velkém? Jak ji nepoškozenou dopravit k zákazníkovi? Máte dopravní společnost a převážíte předměty rozličných rozměrů a vyrobené ze všemožných materiálů? Nebo jen stěhujete majetek firmy a potřebujete přesunout velké množství objemnějšího nábytku? Pokud řešíte, jakým způsobem přesunout cokoliv na cílové místo bez rizika poškození, jak zapezpečit převážené komodity?

K zajištění dopravovaných předmětů je optimální takzvaná stretch fólie. Tento druh balicího materiálu je v současné době jedním z nejrozšířenějších po celém světě, trh s tímto výrobkem se velmi rozvinul. Tento balicí materiál disponuje těmi správnými a potřebnými technickými parametry pro bezpečnou a uživatelsky příjemnou dopravu: dostatečnou průtažností, pružností a lepivostí. Fólie se dodávájí navinuté na rolích, takže jejich aplikace je velmi snadná: ovinete zboží na paletě buď ručně nebo pomocí navíjecího automatu. Patřičná pevnost zajistí bezpečí dopravovaného předmětu, díky průtažnosti k němu pevně přilne podle vaší potřeby. Dostatečná pružnost pak velmi usnadňuje i rozbalování zboží, stačí zlehka rozříznout shora dolů na jednom místě. Fólie je zkrátka tou nejefektivnější alternativou, jak dopravované zboží bezpečně a jednoduše zajistit.

Nejlepší je vybrat si typ přesně podle druhu vámi dopravovaného materiálu: jestliže přepravujete těžší materiál, jako jsou cihly nebo kovové předměty, potřebujete fólii větší tloušťky a rozměrů, pro zaoblený a lehčí materiál naopak menší tloušťky a rozměrů. Je tu i řešení, jak snadno rozlišíte vámi stanovené rozdílné kategorie přepravovaných komodit: pomocí různých barev fólií je od sebe na první pohled snadno rozlišíte. Barevné a neprůhledné folie rovněž slouží jako výborná prevence proti kolemjdoucím zvědavcům, jestliže chcete zakrýt zboží před jejich nežádoucími zraky.

Pokud potřebujete balicí materiál, je dobré vybrat jej tam, kde máte možnost přizpůsobit objednávku přesně vašim individuálním potřebám. Chcete fólie různých druhů a různě široké? Budete balit těžký i lehký materiál? Internetové obchody jsou místem, kde snadno nakoupíte balicí fólie bez nutnosti procházet kamenné prodejny a bez ztráty vašeho drahocenného času. Z pohodlí domova si v klidu můžete prohlédnout veškerou nabídku a parametry a rozmyslet si objednávku.

Jednou ze společností, které nabízejí širokou škálu těchto strečových fólií, je například Efekt Plus s internetovým obchodem na stránkách folie-stretch.cz. Najdete tu různé druhy, velikosti, barvy a tloušťky fólií. Zjednodušte si nákup balicího materiálu, když můžete…


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 45

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena