Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Ekonomika a finance > BEZPLATNÉ ZVÝŠENÍ KVALIFIKACE PRO NEZAMĚSTNANÉ

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

BEZPLATNÉ ZVÝŠENÍ KVALIFIKACE PRO NEZAMĚSTNANÉ

Jste nezaměstnaný a zajímá vás sociální problematika? Chcete zvýšit své možnosti uplatnění na trhu práce a chcete proniknout do oblasti nové profese pracovníka v sociálních službách? Pokud je vaše odpověď ANO, pak je následující zpráva určená právě Vám.

Centrum pro komunitní práci východní Morava realizuje v letošním roce v rámci mezinárodního projektu 4 cykly kvalifikačních kurzů na pracovníka v sociálních službách určených pro uchazeče o zaměstnání registrovaných na Úřadech práce v Přerově, Hranicích, Lipníku nad Bečvou a Kojetíně. Do dnešního dne již proběhly kurzy v Přerově a Hranicích. V druhé polovině měsíce května 2014 bude tento kurz otevřen také pro zájemce z řad nezaměstnaných z Lipníka nad Bečvou a okolí.

Realitou dnešní doby je zvyšování poptávky po sociálních službách, nejen v důsledku stárnutí populace a s tím související potřeby zajistit kvalitní a kvalifikovanou péči seniorům, ale stejnou péči potřebují i další osoby v sociálně nevýhodné situaci, kteří nemají možnost zajistit si své potřeby vlastními zdroji. Jedná se např. o lidi trpící duševním onemocněním, osoby se zdravotním postižením nebo děti v zařízeních pro ústavní či ochrannou výchovu a mnoho dalších. Všichni tito lidé potřebují podporu a pomoc ze strany poskytovatelů sociálních služeb.

Pokud vás tato problematika zajímá, máte jedinečnou možnost zúčastnit se bezplatných akreditovaných kvalifikačních kurzů pracovníka v sociálních službách a získat osvědčení s celostátní platností, které Vám otevře pomyslnou bránu k nové profesi.

Bližší informace vám ráda poskytne Petra Šatánková na tel. č. 777 793 716, nebo e-mailem na petra.satankova@cpkp.cz.

Kurzy se realizují v rámci projektu Mezinárodním partnerstvím k inovaci rozvoje sociálních služeb prostřednictvím zapojení nezaměstnaných reg. č. CZ1.04/5.1.01/77.00241. Tento projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 130

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena