Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Byty a bydlení > Domácnost > Chystáte se koupit novou postel? Nezapomeňte na kvalitní zdravotní matrace...

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Chystáte se koupit novou postel? Nezapomeňte na kvalitní zdravotní matrace...

Fotogalerie:
Zdravotní matrace
Zdravotní matrace
Zdravotní matrace
Zdravotní matrace
Latexové matrace
Latexové matrace

Schránka:
Přidej do schránky.

Stěhujete se do nového bytu a čeká vás kromě jiného koupě nové postele? Nebo jste se rozhodli konečně vyměnit starou postel a matrace? Čeká vás nelehké rozhodování. Dnes je k dostání obrovské množství typů postelí, roštů i matrací. Vybrat si není jednoduché. Postel není jen praktický kus nábytku. Zpravidla také designově doplňuje místnost. Někdo preferuje dřevo, další kov, jiný lamino... Při výběru postele záleží jen na vaší chuti. A pokud ani v široké nabídce prodejců nábytku nemůžete nalézt svou vytouženou postel, není problém si ji nechat vyrobit na zakázku.

Co se roštů a matrací týče, tady už na designu až tak nezáleží, jelikož bývají oproti rámu skryty. To však neznamená, že je jedno, jaké matrace a rošty zvolíte. Právě naopak. Postelový rám si můžete vybrat jakýkoli a pokud je kvalitně vyroben, bude dobře sloužit všem. Matrace a rošty je však třeba vybírat velice obezřetně s ohledem na individuální potřeby. Kvalitní zdravotní matrace vám může ušetřit spoustu zdravotních problémů. Není nad to dobře se vyspat... Také znáte ten hrozný pocit, když se ráno probudíte, vše vás bolí, máte pocit, že přes vás přejel parní válec, a je vám jasné, že den nebude stát za nic? Tomu můžete předejít výběrem vhodné zdravotní matrace. Klidně si dejte s výběrem na čas a zkuste nevolit nejlevnější matrace pochybného původu. Tady jde o zdraví a to máme jen jedno...

Vhodně zvolená zdravotní matrace zlepší spánek i zdraví

Jaké máte při výběru matrací možnosti? Existuje široká škála matrací – latexové, matrace z PUR pěn, ze studených pěn či z líných pěn. Každá má poněkud odlišné vlastnosti a záleží na každém, kterým dává přednost. Latexové matrace jsou velice komfortní, je pro ně typická vysoká elasticita a dlouhá trvanlivost. Zdravotní matrace z PUR pěny patří mezi nejpoužívanější díky výbornému poměru cena/kvalita. Při výrobě pěnových matrací se kombinují různé tuhosti matrací pro perfektní výsledný efekt. Každá matrace má jiné vlastnosti a přednosti, aby byly uspokojeny všechny požadavky zákazníků. Nepochybně si i vy najdete tu svou.

Pokud byste si nebyli jisti s výběrem matrace, ideální je zeptat se přímo prodejce nebo výrobce matrací. Ti vám poskytnou všechny potřebné informace a pomohou vám vybrat vhodnou matraci podle vašich požadavků. Mohou vám poradit s výběrem adekvátní matrace s ohledem na vaši váhu, zdravotní problémy, finanční možnosti apod. Potřebné informace najdete např. na webu českého výrobce zdravotních matrací Design Koša – NaturMatrace.cz. Firma vyrábí zdravotní matrace již od roku 1995 a nabízí široký sortiment latexových a pěnových matrací. Nebudete-li si vědět rady, neváhejte se na cokoli zeptat.

Při kompletaci vaší nové postele je důležité nezapomenout na vhodný rošt. Ideální je kombinovat zdravotní matrace s lamelovými rošty, které zvyšují komfort i nosnost zdravotní matrace.

Rozlučte se s nekvalitním spánkem a vstávejte s úsměvem! Někdy stačí málo...


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 21

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena