Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Dřevostavba nebo zděný rodinný dům? Důležité je provedení...

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Dřevostavba nebo zděný rodinný dům? Důležité je provedení...

Fotogalerie:
Rodinné domy na klíč
Rodinné domy na klíč
Rodinné domy na klíč
Rodinné domy na klíč
Rodinné domy na klíč
Rodinné domy na klíč
Rodinné domy na klíč
Rodinné domy na klíč

Schránka:
Přidej do schránky.

Je vlastní rodinný dům vaším největším snem? Už vás nebaví sdílet panelový dům s nepříjemnými sousedy, poslouchat vrtání v osm hodin večer a víkendové taneční večírky sousedů? Rádi byste měli něco svého? Vězte, že nejste sami.

Pro mnoho lidí je nejkrásnější představou den strávený na vlastní zahradě u svého domu. Zatímco vy sedíte ve své pergole a grilujete steaky, vaše děti si hrají ve svém pískovišti a zahradním domečku. To vše máte na svém oploceném pozemku, můžete si tedy ke steaku dát sklenici vína, v klidu sledovat okolní dění a relaxovat po náročném týdnu. Unavené děti večer přemístíte do postelí a přesunete se opět ven k další skleničce se svými blízkými...

Vypadá tak nějak váš ideální víkend? Jste rozhodnuti pro přesun z bytu do rodinného domu? Jaké jsou možnosti? Jednou z variant je koupě již hotového obývaného domu, který prodává původní majitel. Zde se však musíte smířit se stávajícím uspořádáním a vybavením domu nebo investovat nemalé prostředky do rekonstrukce domu. A je zde velké pravděpodobnost, že budete postupem času narážet na nedostatky domu a skryté vady. Čím starší dům pořizujete, tím je větší riziko problémů.

Toužíte po rodinném domě? Splňte si svůj sen...

Chcete mít nový dům podle vašich představ? Chystáte se stavět? Jak na to? Můžete se rozhodnout pro stavbu svépomocí, nechat si postavit rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu a dále pokračovat podle vlastní osy. Výhodou stavby domu na klíč je fakt, že se nemusíte o nic starat. Stavbu svěříte do rukou odborníků, kteří vám dají záruku na veškeré provedené práce. V případě hrubé stavby si zákazník nechá postavit dům v předem dohodnutém stupni rozpracování a zbývající práce dodělá vlastními silami nebo využije služeb vybraných firem. U stavby svépomocí je riziko, že stavba nedopadne podle vašich představ a záruku správně provedené práce nemáte prakticky žádnou.

Rozhodnete-li se pro svěření do rukou odborníků, bude následovat další volba. Pustit se do stavby zděného domu nebo dřevostavby na klíč? Pro dřevostavby hovoří rychlost výstavby, vynikající tepelně izolační vlastnosti i příznivá cena. Ačkoli dřevostavby zažívají v současnosti velký rozmach, zděné domy jsou stále nejčastější volbou. Výhodou zděného domu je jeho delší životnost.

Ať dáte přednost dřevostavbě nebo zděnému domu, mějte na paměti, že nejdůležitějším krokem je výběr stavební firmy, která odvede svou práci kvalitně a ušetří vám zbytečné starosti. Hledáte-li spolehlivou firmu z Moravskoslezského kraje, která staví kvalitní rodinné domy Ostrava je sídlem společnosti KMV stavební servis. Ta se může pochlubit řadou spokojených zákazníků, kteří již bydlí „ve svém“. Ostravská stavební firma staví rodinné domy na klíčs maximálním důrazem na kvalitu odváděných prací a služeb s ohledem na příznivé ceny. Můžete si také ušetřit spoustu starostí, pokud využijete plného servisu od zajištění projektu, přes pomoc s hypotékou, vyřízení stavebního povolení až po předání klíčů k hotovému domu. Potřebujete jen hrubou stavbu? Také žádný problém...

Už jste se rozhodli pro stavbu rodinného domu? Tak směle do toho. Již za pár měsíců vám může vysněný dům říkat „pane“ nebo „paní“.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 20

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena