Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Aktuality > „Fenomén IGRÁČEK“ vítá návštěvníky na mikulovském zámku

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

„Fenomén IGRÁČEK“ vítá návštěvníky na mikulovském zámku

Fotogalerie:
IGRÁČEK
IGRÁČEK
IGRÁČEK
IGRÁČEK

Schránka:
Přidej do schránky.
„Srdečně zveme všechny návštěvníky do zámeckého muzea v Mikulově. Výstava FENOMÉN IGRÁČEK bude pro veřejnost zpřístupněna od 8. června a těšit se z ní budou moci až do 9. září 2012,“ říká Mgr. Petr Kubín, ředitel Regionálního muzea v Mikulově.

Postavička IGRÁČKA vznikla v 70. letech 20. století ve společnosti IGRA. Předlohou IGRÁČKA byla postavička Hanse Becka, která inspirovala tehdejší designéry společnosti IGRA, Jiřího Kalinu a Marii Krejchovou. IGRÁČKY v nové podobě vyrábí tradiční česká společnost EFKO. Portfólio této společnosti zahrnuje i výrobu dalších hraček a především her. Produkce je zaměřena zejména na mladší děti, ale na své si přijdou i starší jedinci, kterým EFKO nabízí řadu originálních stolních her, jež rozproudí zábavu na každé párty. Výroba je soustředěna v Novém Veselí. IGRÁČEK, funkční postavička, která prošla od své původní podoby několika technickými úpravami, se v inovované verzi na českém trhu objevuje v 19 různých povoláních a dále jako 9 členů rodiny. V obchodech si mohou zákazníci vybrat nejen základní verzi IGRÁČKA, ale pořídit si mohou i rozšířené vybavení spolu s postavičkou, autem nebo praktickým kufříkem pomáhajícím dotvořit pracovní prostředí dané profese.

IGRÁČEK je na trhu nově dostupný i jako originální dárek ve třech řadách edice „ŘEKNI TO IGRÁČKEM“. Jedná se o řady „Mám tě rád“, „Promiň“ a „Přání“, které pojímají dohromady 24 různých IGRÁČKŮ v luxusním dárkovém balení. Jejich prostřednictvím se mohou stylově sdělit pocity, zamilovaná vyznání, omluva nebo blahopřání někomu blízkému. Stačí si jen vybrat toho pravého IGRÁČKA pro danou příležitost a ten se stane Vaším poslem.>

Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 59

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena