Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Florbalová image a design

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Florbalová image a design

Fotogalerie:
Florbalové hole
Florbalové hole
Florbalový míček
Florbalový míček
Florbalové čepele
Florbalové čepele
Florbalky
Florbalky

Schránka:
Přidej do schránky.

Dávno jsou časy, kdy jsme v reklamě na jeden ze západních nápojů mohli slyšet a vidět slogan: „Image je na nic, následuj svůj instinkt a poslouchej svou žízeň“. Turbulentní změny ve společenských hodnotách zasáhly i florbalovou komunitu.

Image, to je to, oč tu běží, florbalisty a florbalistky nevyjímaje. Nutno podotknout, že marketingová nabídka na tuto poptávku kvantitativně reaguje rychle a jasně. Trh dnes nabízí florbalistům všelijaké zlepšováky jejich outfitu. Samozřejmě krom standardního dresového kódu jsou to vylepšováky typu čelenky, potítka, stylingová sportovní obuv, různé rukávy atd. Chybět samozřejmě nemůže ani styling vlasového porostu, ale to už zabíháme do sektoru kadeřnických služeb. florbal má v těchto aspektech oproti jiným sportům svou výhodu. Hokejisté pod systémem chráničů a pod přilbou zase tolik na očích nejsou, fotbalisté mají zase devízu v tom, že jejich sebevylepšení se ztrácí v davu, anebo hold může zaúřadovat i nepřízeň počasí a vnější obal trošku rozmazat.

Je třeba uvést, že se bavíme nejen o ženských kategoriích, ale převážně o těch mužských počínaje kategorií dorostu až po muže. Zástupci veteránů prominou, tam už možná totiž není ani co vylepšovat. Děvčata určitě mají své rituály, jednu dobu byl k nepřehlédnutí tým žen FBC Ostrava. Stejné čelenky všech slečen byly poznávacím znamením tohoto extraligového týmu. Nejinak tomu je ale je i zahraničí, jak potvrzují slova švédského internacionála Milana Tomašíka, který však potvrdil menší rozdílek. „Možná je odlišnost v tom, že polovina lidí má delší vlasy a nosí vlny jako Brand Walsh, myslím toho z Beverly Hills 90210. Jinak nic extra, klasicky jde o čelenky, potítka, potom třeba speciální rukávy, co nosí Ohman nebo Wallgren.“

To florbalový design jde ruku v ruce s předešlou analýzou. Předkládat toto slovo do mateřské češtiny není jednoduché, lze však třeba zmínit změnu v jeho pojímání. Dříve design sloužil jako nástroj k tomu, aby i obyčejné věci měli nádech estetické výlučnosti. A dnes? Formální využití florbalového náčiní je prakticky stejné u všech značek, ale právě designová stránka produktů florbalových výrobců může hrát velkou roli v možnostech uspět na trhu. Florbalové hole lze dnes pořídit v různých desénových úpravách a barvách. Marketing stojí a padá s možnostmi prodat věc výjimečného designu. A co si budeme nalhávat, u běžného spotřebitele, jehož možnosti výběru jsou dnes neomezené, může právě tento faktor rozhodovat.

Vytvořili jsme si tak orná pole pro to, abychom postupně nakousli i oblast florbalových produktů, možnostech jejich využití a i správnosti jejich používání. Faktem totiž může být i situace, kdy designově ideální věci nemusí být tím pravým ořechovým pro daného uživatele.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 32

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena