Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Hračky – dárky nejen pro děti

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Hračky – dárky nejen pro děti

Fotogalerie:
Plyšové hračky
Plyšové hračky
Modely autíček
Modely autíček
Panenky
Panenky

Schránka:
Přidej do schránky.

Hračky doprovází životy lidí snad odpradávna. Děti zkoumají vzhled a funkci věcí a snaží se jim porozumět, což je velmi důležité pro jejich další vývoj. Výhoda pro vás, tedy rodiče, tkví v tom, že hračky děti načas zabaví a vy si tak můžete najít chvilku pro sebe. Ale třeba zaujme i vás a budete moct strávit příjemná a zábavná odpoledne nebo víkendy se svými ratolestmi.

Hračky podle věkové kategorie

Hračky se dají rozdělit podle věku, pro které se hodí. Začněme tedy těmi nejmenšími – kategorií 0-3 roky. Tyto hračky se pohybují, stříkají, tahají, skládají do sebe a na sebe – rozvíjí se tím motorika, smyslové vnímání, logické a systematické myšlení dítěte. Hračky pro děti od 3 do 6 let, tedy předškolní věk, se zaměřují na vzdělávání dítěte a rozvíjení jeho schopností a znalostí každodenního života. Hračky pro starší děti rozvíjí prostorovou představivost a logické myšlení, jejichž znalosti jsou pro úspěch v budoucím životě dnes již téměř nutností. Rozvíjet a bavit se ale můžete i vy, horní věková hranice není omezena.

Nejčastější druhy hraček

Každý si pod slovem „hračka“ představí něco jiného, třeba plyšovou či pískací hračku, panenky a domky pro ně, puzzle, lego nebo společenské hry. Některé jsou spíše pro kluky nebo pro holky, ale to neznamená, že nemohou zaujmout obě pohlaví – jako je tomu v případě nestárnoucí stavebnice LEGO. První plastová stavebnice přišla na trh v roce 1949, ale zpočátku nezaznamenala úspěch. Její nadčasovost tkví v relativně neomezených možnostech, kterými lze kostky spojovat.

Kde můžete nakupovat

Hrát si děti můžou i prostřednictvím převleků – ty sice řazeny přímo do kategorie hraček, ale ke hře slouží. Ať už pro domácí hraní nebo pro příležitosti typu karnevalu poslouží internetový obchod www.hracky-pisko.cz. Zde také najdete množství nejrůznějších hraček, od autíček přes panenky, lego, puzzle a ostatní. Kamenný obchod se nachází v obchodním centru Špalíček v Ostravě-Hrabůvce. Samozřejmě i zde narazíte na slevy. Tak hurá za zábavou!


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 19

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena