Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Byty a bydlení > Jak zvládnout výškové práce bezpečně, jednoduše a rychle?

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Jak zvládnout výškové práce bezpečně, jednoduše a rychle?

Fotogalerie:
Výškové práce
Výškové práce
Výškové práce
Výškové práce

Schránka:
Přidej do schránky.

Jsou práce na domech a v zahradách, které lidem běžně nedělají problémy. Pak jsou zde práce, které je obtížné zvládnout vlastními silami. Jakmile se do nich pustíte sami, může to dopadnout nevalně a v horším případě i se zdravotními následky. Ano, hovoříme o výškových pracích. Čištění a nátěry okapů, opravy diletačních spár, opravy a nátěry fasád, instalace zábrany proti ptactvu... To vše jsou činnosti, které by měly patřit do rukou zkušených odborníků s potřebným vybavením. Kde najít profesionální pomoc?

Výškové práce nabízejí mnohé firmy využívající lešení nebo vysokozdvižných plošin. Tato řešení však už v dnešní době nejsou příliš efektivní kvůli vysoké ceně, nízké flexibilitě a pomalejšímu vyřízení poptávek. Stále častěji se na výškové práce využívá horolezecká technika. Výhodou této varianty je nižší cena, rychlost, flexibilita a minimální hlučnost.

Výškové práce pomocí horolezecké techniky by měly ovšem provádět pouze specializované firmy s vyškoleným personálem, pro něhož není problém pracovat ve výškách kvalitně, efektivně a bezpečně. Co vše můžete tímto způsoběm řešit? Snad všechny výškové práce od shazování ledu přes opravy komínů i střech, postřik proti hmyzu až po montáže reklam. Nejčastěji jsou výškové práce horolezeckou technikou využívány při mytí oken na výškových budovách. Dále se horolezecká technika často používá při čištění okapů. Okapy jsou tak zbaveny usazenin rychle a bez poškození samotného okapu či jeho okolí. Naprosto ideální je využití horolezecké techniky při rizikovém kácení a prořezávání stromů. Výborné lezecké zkušenosti, odhad a profesionální výbava jsou zde potřebné více než kde jinde.

Zdá se vám, že optimální volbou pro vaše potřeby je firma provádějící výškové práce za pomoci horolezecké techniky? Zadáváte do vyhledávače „výškové práce Praha“ a nemůžete se zorientovat v nabídce firem? Nebo nemůžete najít společnost, která má ve své nabídce práce, které zrovna potřebujete? Jednou z firem, která vám může pomoci se všemi možnými výškovými pracemi, je Prolizards. Společnost má mnohaleté zkušenosti s horolezeckou i stavební činností. Zaměstnanci firmy jsou zejména zkušení horolezci, kteří jsou schopni odvést požadovanou práci kvalitně a rychle. Samozřejmostí jsou platná oprávnění k provádění výškových prací i potřebná pojištění.

Nemusíte si lámat hlavu se stavbou lešení ani čekat na uvolnění a dovoz vysokozdvižné plošiny. V neposlední řadě se vyhnete rizikovým situacím. Práce ve výškách patří do rukou profesionálů. Myslete na to a neriskujte své zdraví. Výškové práce lze provádět i rychle, levně, bezpečně a efektivně.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 41

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena