Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > K práci se hodí pracovní oděvy i ochranné pomůcky, chráníte se?

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

K práci se hodí pracovní oděvy i ochranné pomůcky, chráníte se?

Fotogalerie:
Ochranné přilby
Ochranné přilby
Ochrana zraku
Ochrana zraku
Pracovní rukavice
Pracovní rukavice

Schránka:
Přidej do schránky.

Pracovní oděvy, jsou skvělou volbou oblečení, pokud mezi vaše koníčky patří práce kolem domu či chalupy. Primárně jsou pracovní oděvy určené pro ty, kdo provozují tyto manuální činnosti jako náplň své práce a potřebují proto zvláštní druh oblečení, ale určitě se hodí i pro ty z Vás, kteří tráví čas opravováním věcí v domácnosti a zahradničením.

Chraňte se před možnými úrazy hlavy

I když jste zkušení, vždy existuje možnost, jakkoli malá, že se poraníte. Opatrnosti není nikdy dost a nehleďte na to, že vypadáte před ostatními členy domácnosti nebo sousedy třeba až příliš opatrně. Zdraví máme jen jedno, a proto je třeba si ho chránit. Například ochranné přilby chrání hlavu, bezesporu nejdůležitější část těla, a menší finanční obnos se jako investice určitě vyplatí.

Nezapomínejte ani na zrak, sluch a dýchací cesty

Za zmínku jistě stojí ochranné brýle či štíty bránící poškození zraku, sluch ochrání špunty a sluchátka (ty mimochodem mají využití i v tom případě, kdy vám ve spánku brání cizí chrápání). Nejvíce opomínaným objektem ochrany jsou dýchací cesty. Nemusíte se zrovna nadýchat jedovatých zplodin, stačí i větší množství prachu, aby vám způsobilo obtíže. Chraňte se proto respirátory nebo maskami!

Ruce si také zaslouží Vaši pozornost

Netýkají-li se Vás výše zmíněná nebezpečí, neznamená to, že byste se i tak nemohli chránit. Navíc pokud rádi trávíte čas prací na zahradě, určitě si potřebujete chránit přinejmenším ruce. Pracovní rukavice neslouží jen k prevenci zdrsnění vašich rukou, ale především k předcházení škrábanců a jiných zbytečných poranění.

Kde lze nakoupit

Pokud se v blízkosti Vašeho bydliště nenachází prodejna s ochrannými pomůckami, můžete vyzkoušet například i online obchod www.eshop-pracovniodevy.cz, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu nabízeného zboží. Zakoupit můžete mimo jiné i bezpečnostní postroje, bezpečnostní tabulky a zábrany, pomůcky k úklidu (košťata, smetáky, štětce, lopaty, vědra, hadry), něco z drogerie (např. mýdla a desinfekční prostředky), lékárničky a také měřiče alkoholu – zde si zaručeně vyberete.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 44

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena