Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Nabídněte nevyužité stroje těm, kteří je potřebují

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Nabídněte nevyužité stroje těm, kteří je potřebují

Fotogalerie:
Stavební technika
Stavební technika
Stavební technika
Stavební technika
Stavební technika
Stavební technika

Schránka:
Přidej do schránky.

Vlastníte rodinný dům a pozemek? Potřebovali jste někdy nějaký stroj pro úpravu zahrady, zaplatili za něj těžké peníze a pak ho nechali stát ladem? Jestliže se na něj v současnosti akorát práší, je tu možnost, jak jej využít a vydělat na tom. Jste vlastníkem stavební firmy a zrovna nepracujete na zakázce? Jestliže některé vaše stavební stroje zrovna nepoužíváte, proč je nepronajmout jiným? Vlastníte firmu specializující se na prodej stavební techniky a chcete proto, aby se o ní vědělo? Je vaším oborem pronájem stavební techniky a potřebujete o sobě šířit povědomí co nejlépe?

Pro všechny, kteří hledají jednoduchou a efektivní cestu k vyřešení těchto otázek, je tu pohodlná možnost. Server dispecink.com se specializuje na veškeré majitele stavební techniky. Z pohodlí domova lze jednoduše zaregistrovat své technické vybavení, firmu nebo půjčovnu. Jestliže nevíte, co s nepotřebnou a nepoužívanou technikou, nevyhazujte ji – někdo jiný ji třeba zrovna shání složitě po obchodech, proto mu nabídněte k odkoupení tu svoji. Pokud jste soukromým majitelem nebo firmou s plně nevyužitými stroji, zde je můžete nabídnout k pronájmu a získat klienty: jednou ze sekcí serveru je právě půjčovna stavebních strojů, přes níž lze toto jednoduše provést.

Jestliže má navíc vaše firma, kterou si zde registrujete, vlastní webové stránky, v sekci Partneři projektu můžete zveřejnit odkaz na ně. Tímto se zviditelníte a přivede vám to nové zákazníky. Nemusíte nikde nic dalšího složitě inzerovat – vše je zde přehledně v rámci jednoho serveru.

Dispecink.com představuje jednoduchou nabídku vaší stavební techniky a služeb pro co nejvíce lidí. Díky uživatelské příjemnosti budou vaše stroje snadno přístupné všem vašim zákazníkům.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 61

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena