Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Vzdělávání > NOVÁ PŘÍLEŽITOST PRO NEZAMĚSTNANÉ

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

NOVÁ PŘÍLEŽITOST PRO NEZAMĚSTNANÉ

Jste nezaměstnaný? Zajímá vás sociální problematika? Chcete zvýšit své možnosti uplatnění na trhu práce? Chtěli byste pracovat v zařízení jako je např. Domov pro seniory či zařízení pro osoby se zdravotním postižením? Pokud je vaše odpověď ANO, pak je následující zpráva určená právě Vám.

Centrum pro komunitní práci východní Morava realizuje v druhé polovině listopadu 2013 jednodenní motivační workshopy, určené uchazečům o zaměstnání registrovaným na Úřadech práce v Přerově, Hranicích, Lipníku nad Bečvou a Kojetíně. V každém městě proběhne vždy 1 motivační workshop.

Realitou dnešní doby je zvyšování poptávky po sociálních službách, nejen v důsledku stárnutí populace a s tím související potřeby zajistit kvalitní a kvalifikovanou péči seniorům, ale stejnou péči potřebují i další osoby v sociálně nevýhodné situaci, kteří nemají možnost zajistit si své potřeby vlastními zdroji. Jedná se např. o lidi trpící duševním onemocněním, osoby se zdravotním postižením nebo děti v zařízeních pro ústavní či ochrannou výchovu a mnoho dalších. VšicJako účastník workshopu máte jedinečnou možnost se zdarma seznámit s problematikou poskytování sociální péče a potřebností sociálních služeb. Workshopů se zúčastní zástupci poskytovatelů sociálních služeb z řad neziskových organizací v doprovodu některého ze svých klientů. Díky prezentaci jejich činnosti a konkrétních příkladů získají účastníci workshopu ucelenou představu o fungování sociálních služeb, problémech klientů a další informace o práci v sociální oblasti.

Pokud vás tato problematika osloví, máte jedinečnou možnost zúčastnit se následných bezplatných akreditovaných kvalifikačních kurzů a získat osvědčení s celostátní platností, díky kterému se můžete ucházet o zaměstnání na pozici pracovníka v sociálních službách. Veškeré informace o těchto kvalifikačních kurzech se dozvíte v rámci workshopu. Motivační workshop stejně jako akreditované kvalifikační kurzy jsou pro účastníky zdarma.

Bližší informace o připracovaných workshopech vám ráda poskytne koordinátorka projektu Petra Šatánková na tel. č. 777 793 716, nebo e mailem na petra.satankova@cpkp.cz.

Projekt „Mezinárodním partnerstvím k inovaci rozvoje sociálních služeb prostřednictvím zapojení nezaměstnaných“ reg. č. CZ1.04/5.1.01/77.00241. Tento projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 127

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena