Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Zábava a volný čas > O soutěž netradičních plavidel na Holešovské Regatě 2012 je letos mimořádný zájem!

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

O soutěž netradičních plavidel na Holešovské Regatě 2012 je letos mimořádný zájem!

Fotogalerie:
Holešovská Regata 2012
Holešovská Regata 2012
Holešovská Regata 2012
Holešovská Regata 2012
Holešovská Regata 2012
Holešovská Regata 2012

Schránka:
Přidej do schránky.

Nečekaně velký zájem projevili o soutěž netradičních plavidel na Holešovské Regatě 2012 stavitelé lodí. S ohledem na kapacitu vodní plochy v areálu zahrad holešovského zámku museli pořadatelé startovní listinu uzavřít už dva týdny před akcí.

„Do dnešního dne se přihlásilo na unikátní závod plavidel v rámci festivalu Holešovská regata 2012 už dvacet lodí. Proto musíme další zájemce poprosit o odložení svého startu na další ročník Regaty. Tak velký zájem nás velmi mile překvapil“, řekl Pavel Chmelík, ředitel Městského kulturního střediska Holešov, které akci pořádá spolu s Agenturou Velryba.

Druhý ročník rodinného festivalu Holešovská Regata 2012 se uskuteční už příští sobotu 23.června v zahradách holešovského zámku. Kromě soutěže netradičních plavidel se návštěvníci mohou těšit rovněž na recesní Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky.

Vystoupí také celá řada populárních zpěváků a kapel. Například Čechomor, Mňága a Žďorp, Tomáš Klus, MIG 21 a další. Program zpestří i Divadlo Facka, chybět nebude ani velký ohňostroj nad vodní hladinou a závěrečná pirátská tancovačka s kapelou Premier.

Kromě hudby čeká návštěvníky pestrý doprovodný program pro dospělé i děti. V areálu budou připraveny nejen tradiční skluzavky a skákací hrady, ale také například indiánská vesnice, svezení na ponících, rukodělné dílny pro děti, svezení na dračích lodích, a mnoho dalšího, to vše zdarma v rámci vstupného.

Pro letošní ročník připravili pořadatelé i další novinky. Pokud počasí dovolí, v což pořadatelé pevně věří, návštěvníci se budou moci po celý den osvěžit zdarma v areálu místního koupaliště. Neméně zajímavé bude nedávno otevřené malé muzeum kovářství. V Holešově je totiž jediná středověká kovárna v původním stavu včetně původní chodby. I když je kovárna mimo areál festivalu, i sem budou mít v den Holešovské Regaty její návštěvníci umožněn vstup zdarma.

V týdnu před akcí budou na speciálních stránkách festivalu www.holesovskaregata.cz zveřejněny i aktuální pokyny pro návštěvníky festivalu: seznam parkovacích ploch, mapka areálu festivalu, pokyny a doporučení pro diváky a další podrobnosti.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal za cenu, která je stále nižší než bude cena přímo na místě. V předprodeji je navíc i zvýhodněná rodinná vstupenka pro dva dospělé plus dvě děti, která už na místě v den festivalu v prodeji nebude.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 77

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena