Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Od nápadu k realizaci dle vašich snů

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Od nápadu k realizaci dle vašich snů

Fotogalerie:
Interiéry
Interiéry
Interiéry
Interiéry
Interiéry
Interiéry

Schránka:
Přidej do schránky.

Častým snem spokojené rodiny je hezké bydlení. Střecha nad hlavou, pod kterou se bude cítit útulně. A tak si spokojená rodina našetří nějaké finance a rozhodne se změnit život k lepšímu. A to buď přestěhováním do nového bytu či domu, nebo přestavbou již chátrajícího nábytku. Některé byty ke koupi jsou již vybaveny moderním nábytkem, jiné zejí prázdnotou a je jen na majiteli, jak ji vyplní.

Jednou z možností je nakupovat nábytek postupně a montovat ho na vlastní pěst. Ne všem tohle vyhovuje, protože pracující lidé nemají často dostatek času. Jedinou možností je totiž pracovat po pracovní době a o víkendech. Navíc, ne každý je řemeslně dostatečně zručný. Nejlepší je najít firmu, která provede veškerou práci sama.

V součastnosti je na vzestupu zákazníkem jeden často požadovaný trend: nábytek na míru. Ne každý chce mít katalogizovaný nábytek přesně tak, jak je vystaven v obchodních řetězcích. Například velmi výrazně se navrací trend rustikálního interiéru, který svým vzhledem a materiálem vycházeí z prostého lidového způsobu života. Nejčastějším materiálem je tedy tvrdé dřevo, ze kterého na vás dýchne atmosféra starších časů. Někdo dává naopak přednost modernímu vzhledu, tedy vysokému lesku, dřevěným dýhám, kovu, kameni a dalším ušlechtilým materiálům.

Častým řešením prostorového uspořádání je dnes propojení kuchyně a obývacího pokoje ve spoustě možných variant. A tak je samozřejmé, že pro všechny prostory budete požadovat jednotný nábytkový design, tedy i pro kuchyni, která by měla svým nádechem odpovídat ostatnímu nábytku v domě. Vyberte si tedy firmu, pro kterou nebude problémem návrh a realizace vaší vysněné kuchyně na míru, ale i jiných interiérových prvků: schodišť, podlahových krytin, prostorového řešení vestavěných skříní, koupelny a dalších menších stavebních prací. Jedině tak dosáhnete funkčního, jednotného a esteticky hodnotného rázu vašeho domova.

Nejlepší variantou je najít společnost, která se vám bude od začátku plně věnovat a která se s vámi individuálně domluví na vašich přesných požadavcích, a se kterou můžete být stále v kontaktu a mít plnou kontrolu nad postupem práce. Zároveň ale požadujte kreativitu. Pokud chcete nábytek přesně podle sebe, nevyhoví vám firma limitovaná konkrétním postupem a materiálem. Jestliže nemáte zcela zkonrétnělou představu o vzhledu vašeho nábytku, můžete si jej nechat firmou navrhnout. Rovněž je výhodné, pokud se společnost neomezuje jen na nábytek, ale specializuje se i na řešení komplentího interiéru a dílčích problémů, například elektroinstalačních, sádrokartonářských, obkladačních a jiných prací. Tím si zajistíte, že vše bude už od začátku ve stejných rukou.

Chcete-li si nechat vystavět bydlení dle vašich snů a sháníte nějaké interiéry Ostrava, působící (nejen) v Moravskoslezském kraji, zkuste třeba stránku interiery-proschl.cz.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 72

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena