Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Životní styl > Plastická chirurgie pomáhá po fyzické i duševní stránce

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Plastická chirurgie pomáhá po fyzické i duševní stránce

Problematika kosmetických plastických zákroků je často diskutovaným tématem. Někdo plastické operace vítá, jiný zavrhuje. Některé ženy tvrdí, že by na plastickou operaci nikdy nešly, že je to nepřirozené a každý by měl být rád za to, jak vypadá. Nezřídka se však stává, že takto hovoří ženy s dokonalou postavou a krásným obličejem. Podobný názor však mohou mít i ženy, které příroda fyzickou dokonalostí neobdařila. Mají se jednoduše rády takové jaké jsou, což je naprosto ideální stav. Co když ale žena se svým pozadím, poprsím nebo nosem spokojená není? Co když má žena kvůli třeba jen drobným nedostatkům sebevědomí na minimu? Nechce chodit do společnosti, v plavkách by se nikdy neobjevila a když potká muže, který o ni projeví zájem, raději se stáhne... Proč si v takovém případě nepomoci úpravou zevnějšku, když ta možnost je. I lehká kosmetická úprava může ženě změnit život. Třeba právě úprava nosu nebo prsou konečně takové ženě pomůže nabýt dávno ztracené sebevědomí a začne si naplno užívat života.

Abychom nezmiňovali jen pohled žen na danou problematiku... co muži? Z jejich úst také často slýcháme, že přirozená krása je nejlepší. To je bez debat. Pokud však kolem nich projde žena s odstávajícíma ušima, velkým nosem a celulitidou a vedle ní kráska s chirurgicky upraveným poprsím, za kterou se ohlédnou? To na sebevědomí také nepřidá...

Plastické operace – kdy pomáhají a kdy ne

Jaké jsou nejčastěji prováděné plastické operace? K nejžádanějším kosmetickým operacím patří zvětšení prsou, neboli augmentace. Zákrok podstupují nejen ženy, které jsou nespokojeny s malými ňadry, ale také ženy s asymetrickými prsy nebo ženy, jejichž prsa se tvarově a velikostně změnila po těhotenství či změně váhy. Dalšími velice žádanými zákroky jsou zvětšení rtů, plastika nosu, odstranění vrásek a liposukce.

Plastická chirurgie neřeší jen estetické problémy. Pacienti se díky ní mohou zbavit chrápání nebo povislých horních víček, které zhoršují periferní vidění. Zmenšení prsou zase často podstupují pacientky, kterým velká ňadra způsobují fyzické obtíže.

Kdy se rozhodnout pro plastickou operaci? Vždy je důležité, aby impuls pocházel přímo od vás. Pokud vás do operace někdo „tlačí“, je téměř jisté, že s výsledkem nebudete spokojeni tolik, jako když se rozhodnete podstoupit zákrok na základě vlastního přesvědčení. Je třeba se také informovat o možných následcích operace, jizvách, délce léčby, bolestivosti apod. Nebudete pak po operaci nepříjemně překvapeni.

Jste pevně rozhodnuti pro návštěvu plastické chirurgie? Zvážili jste všechny přínosy i rizika a jdete do toho? Nezbývá než si vybrat vhodnou kliniku, kde zvolený zákrok podstoupíte. Věnujete výběru zařízení velkou pozornost. Nekupujete boty nebo televizi. Jde o vaše zdraví, proto se neřiďte pouze nejnižší cenou zákroků, ale vyberte si kliniku, která má již dlouholeté zkušenosti a spokojené klienty. Třeba Klinika plastické chirurgie v Ostravě se na kosmetické plastické zákroky specializuje už více než 13 let. Pacientům věnuje tým zkušených plastických chirurgů maximální péči. Klinika je řazena mezi nejvýznamnější zařízení tohoto typu v celé České republice. K tomuto faktu přispěli rovněž nadmíru spokojení klienti a přijatelné ceny.

Jestli jste si už vhodnou kliniku vybrali, přejeme, ať jste s výsledkem zákroku více než spokojeni a opět naleznete své ztracené sebevědomí, které vám dovolí kráčet světem s úsměvem...


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 7

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena