Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Potřebujete provést jakékoliv výškové práce, ale jejich uskutečnění je nad Vaše síly a možnosti?

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Potřebujete provést jakékoliv výškové práce, ale jejich uskutečnění je nad Vaše síly a možnosti?

Fotogalerie:
Výškové práce
Výškové práce
Výškové práce
Výškové práce

Schránka:
Přidej do schránky.

V kruzích obyčejných současných lidí se toho o výškových pracích moc nenamluví, a to zejména z toho důvodu, že se stále nejedná o běžnou a rutinní záležitost všedního života. I když mnozí již tyto služby využili, jsou zde i takoví, pro které zůstává toto specializované odvětví nepoznáno. Tento článek by měl čtenářům pomoci se seznámením s těmito pracemi a hlavně s oblastmi, kde je možno takové služby profesionálů využít.

Pro mnohé je jedinou známou a dostupnou možností pro výškovou práci pronajmutí lešení, jeřábu či jiné moderní techniky. Takový pohled na řešení těchto a jiných podobných prací je ale naprosto a zřetelně omezený. Pro mnohé, kteří již něco podobného museli řešit není překvapením cenová dostupnost výše zmíněných technik. Navíc je to zároveň poměrně komplikovaná záležitost díky náročnosti na prostor a v případě stavby lešení nepochybně také na čas. Na rozdíl od stroje však člověk pracuje velmi přesně, nezatěžuje budovu ani její okolí a dokáže flexibilně reagovat na náhlé změny. I přes to jsou tyto původní způsoby v České republice stále hojně využívány. Přitom je tak jednoduché využít levnější a bezstarostnější variantu v podobě pracovníků společností zabývajících se výškovými pracemi.

Tito profesionálové mají obvykle nespočet zkušeností s širokou řadou prací ve výškách. Tato skutečnost se Vám může vyplatit v mnoha ohledech. Prvním z nich je možnost rady od zkušených pracovníků, a tím pádem vysoce pravděpodobné ušetření financí. Další výhodou je také fakt, že neriskujete své zdraví kvůli zdánlivě banální opravě nebo jiné činnosti ve výšce.

Společnosti poskytující výškové práce si zakládají na opravdové profesionalitě v oboru. Je to z toho důvodu, že výškové práce jsou fyzicky náročnou aktivitou, která v případě všech nabízených činností vyžaduje ještě zvýšenou zručnost a schopnost práce s různými nástroji. Navíc se mohou připojit nepříznivé vnější podmínky, jako třeba silný vítr, což i nadaným nadšencům zvyklým na lezení po stěnách klimatizovaných tělocvičen může způsobit velké problémy. Z těchto důvodů nalezneme mezi zaměstnanci převážně zkušené a trénované jedince, kteří mají nemalé zkušenosti s horolezectvím a ovládají dané řemeslo. Takové vlastnosti zaměstnanců těchto firem výrazně zvyšují šance na dobře odvedenou práci. Co se týká vybavení, kterým firmy disponují, stává se čím dál více samozřejmostí používání dostupných moderních technologií, lezeckého vybavení a jiného specializovaného nářadí.

A co všechno vlastně patří do repertoáru firem zaměřených na výškové práce? Objednat si můžete opravdu širokou škálu služeb. Využít můžeme například zábrany proti ptactvu v podobě instalace ochranných hrotů a ochranných sítí. Tato varianta je v současné době hojně využívána například na ochranu památek proti holubům. Další nabízenou možností jsou opravy dilatačních spár, zejména na starších panelových domech. Také mytí oken, opravy fasád, čištění a opravy okapů, montáže reklam, kácení a prořezávání stromů, stavební a řemeslné práce a mnohé další jsou nedílnou součástí činností nabízených výškových prací.

Jednou ze společností nabízející výškové práce Praha je Prolizards. Tato firma nabízí všechny výše zmíněné práce převážně v okolí Prahy a v jižních Čechách.

Mělo by tedy být zřejmé, že přenechat tyto činnosti odborníkům je nejen bezpečnější, ale také praktičtější řešení. Určitě stojí za zvážení, zda chceme mít výškovou práci precizně provedenou a hotovou, či (v nejhorším případě) nedodělanou a k tomu navíc přijít k úrazu.


A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 74

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena