Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Soutěž > Pravidla soutěže

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Pravidla soutěže

Úplné znění pravidel spotřebitelské soutěže

Tato pravidla soutěže upravují úplně a jasně spotřebitelskou soutěž "Přidej tip na výlet a zapoj tři přátele do soutěže" (dále jen "soutěž") a jsou jediným dokumentem, který úplně a závazně upravuje pravidla soutěže.

1. Provozovatel soutěže

Provozovatelem a zároveň organizátorem soutěže je společnost Web Consulting - design, web, hosting s.r.o., se sídlem Na Svobodě 3152/80, 723 00  Ostrava - Martinov, IČ: 28590406 (dále jen "provozovatel").

2. Termín konání soutěže

Soutěž probíhá od 15.10.2010 do 10.12.2010 včetně na území České republiky (dále také "doba konání soutěže").

3. Účastníci soutěže

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18ti let, s adresou pro doručování na území České republiky (dále také "účastník" nebo "soutěžící"). Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném poměru k provozovateli a společnostem podílejícím se na přípravě a organizaci soutěže, jakož i osoby blízké těmto osobám. V případě, že některá z těchto osob se stane výhercem v soutěži, výherce ztrácí nárok na výhru a výhra nebude předána.

4. Princip a podmínky soutěže

Soutěž probíhá následovně: Účastník se musí do soutěže zaregistrovat na jednom z portálů měst, kdy seznam všech portálů je na stránce www.portalymest.cz (dále jen "portály měst"). Po registraci mu bude odeslán potvrzovací email s odkazem a kódem pro potvrzení přihlášení do soutěže. Po potvrzení mu budou zaslány dva jiné emaily. Jeden s pozvánkou a odkazem obsahujícím soutěžní kód pro přátele učastníka a druhý s odkazem a soutěžním kódem pro přidání soutěžního tipu na výlet. Každý soutěžící může přidat neomezený počet tipů na výlet a tím zvýšit svou šanci na výhru. Tipy na výlet budou hodnotit pracovníci provozovatele soutěže. Aby se dostal tip na výlet do výběru hodnocených, je nutné, aby se do soutěže zaregistrovali a následně potvrdili přihlášení do soutěže tři přátelé soutěžícího. O přihlášení přítele bude soutěžící informován emailem. Obě podmínky, tedy přidat tip na výlet a zapojit tři přátele do soutěže, musí být splněny do 10.12.2010 včetně (viz. bod 2). Vyhrávájí ti soutěžící, jejichž tip na výlet bude nejlépe ohodnocen pracovníky provozovatele. Každou z 5ti výher může vyhrát pouze jeden soutěžící, tzn. pokud budou vybrány 2 tipy na výlet od jednoho soutěžícího, vyhrává další nejlepší tip na výlet v pořadí. Výherci budou zveřejněni na portálech měst do 15.12.2010 včetně a současně informováni pomocí telefonu nebo emailu.

5. Výhry v soutěži (viz. Ceny soutěže)

1.– 5. místo: mobilní telefon Nokia XXXX

6. Doručení výher

Výherci budou telefonicky nebo emailově kontaktováni pomocí kontaktních údajů, které uvedli při své registraci do soutěže na portálech měst. Výhercům budou výhry zaslány poštou do 21 dnů od skončení soutěže na adresu, kterou výherci sdělí pomocí telefonického spojení nebo zašlou emailem poté, co jim bude oznámeno, že cenu vyhráli.

Na výhry není právní nárok. Výhry nelze vyměnit za jiné dárky. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit.

V případě, že výherce nebude reagovat na telefonické spojení nebo emailovou zprávu do 10 dnů, ztrácí na výhru nárok a výhra propadne ve prospěch provozovatele, aniž by výherci vznikl nárok na jakoukoliv kompenzaci ze strany provozovatele.

7. Zpracování osobních údajů, obchodní sdělení

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící souhlas s jejími pravidly a zavazuje se je plně dodržovat. Soutěžící zároveň v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, poskytnutých pořadateli a organizátorovi soutěže k marketingovým účelům tj. např. k nabízení obchodu a služeb, a to až do písemného odvolání tohoto souhlasu. Soutěžící dále souhlasí s tím, že pořadatel i organizátor je oprávněn bezplatně pořizovat fotografie výherců a uveřejňovat je v médiích, v propagačních materiálech pořadatele nebo organizátora po dobu 5ti let od skončení této soutěže. Zároveň soutěžící uděluje pořadateli a organizátorovi souhlas s tím, že organizátor i pořadatel jsou oprávněni využívat jméno, příjmení, adresy a jeho fotografie pro reklamní, propagační a marketingové účely pořadatele nebo organizátora ve smyslu šíření a použití těchto osobních údajů v médiích.

Soutěžící dále potvrzuje, že byl pořadatelem, coby správcem osobních údajů, informován o všech právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že má právo přístupu k nim, jakož i o dalších právech vyplývajících z tohoto zákona. Soutěžící bere na vědomí, že tento souhlas může kdykoliv odvolat.

Účastí v soutěži soutěžící rovněž souhlasí ve smyslu ust. § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, se zasíláním obchodních sdělení všemi elektronickými prostředky.

Soutěžící si je vědom toho, že svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení a elektronické pošty za účelem přímého marketingu může kdykoliv odvolat formou písemné informace na adrese správce.

8. Práva a povinnosti provozovatele

Provozovatel není odpovědný za funkčnost webových stránek ani poštovní služby; neodpovídá za nemožnost vyplnění tipu na výlet, registraci a potvrzení učastníků soutěže nebo nedoručení výher.

Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty účastníky, kteří porušili soutěžní pravidla.

Provozovatel, si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách portálů měst.

Úplná pravidla soutěže a další informace o soutěži jsou po dobu konání soutěže k dispozici na webových stránkách portálů měst, které provozuje společnost Web Consulting - design, web, hosting s.r.o. Seznam všech portálů je na stránce www.portalymest.cz.

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Další portály v okolí

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena