Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Aktuality > Současná nabídka nemovitostí ve Zlíně

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Současná nabídka nemovitostí ve Zlíně

Fotogalerie:
Reality Avízo
Reality Avízo

Schránka:
Přidej do schránky.

Zlín je příjemným městem k životu. Jako krajské město nabízí dostatek pracovních příležitostí a jeho poloha v regionu, který tvoří převážně rekreační a turisticky zajímavé oblasti se spoustou přírodních, kulturních a historických památek, z něj činí velmi atraktivní lokalitu.

Pro zájemce o pořízení nemovitosti ve Zlíně jsou tu v současné době samé dobré zprávy. Podle Českého statistického úřadu ceny bytů v celé ČR stále klesají – starších bytů průměrně o 5, 7% a u nových o 3, 4%. Toto snížení se týká skutečných cen, za které se byty prodaly. V nabídkách prodávajících se ceny naopak mírně zvýšily, čímž si asi vytvářejí prostor ke slevám.

Snižování cen se týká také prodeje bytů ve Zlíně. Například standardní panelový byt 3+1, který byl v roce 2008 za 1,8 mil. Kč, se dnes prodává za 1,2 mil. Kč. Samozřejmě záleží také na tom, ve které části města se konkrétní byt nachází. Na Jižních svazích ve Zlíně nabídka převyšuje poptávku, takže ceny panelových bytů jdou stále dolů. V jiných lokalitách, třeba u řeky, jsou ceny vyšší. Naopak nový nadstandardní byt 3+kk o rozloze 103 m2 se prodává za 3,1 mil. Kč.

Cena nemovitostí se liší mezi podobnými nabídkami bytů a domů starších a nových, opravených a neopravených, u bytů záleží na tom, zda je stavba z panelů nebo cihel, přičemž cihlové jsou dražší. Dům v centru Zlína však pod 3 miliony asi neseženeme, zajímavou nabídkou mohou být typické zlínské baťovské domky, které se prodávají od 800 000 do 1,4 mil. Kč podle stavu nemovitosti.

Když si projdeme inzerci nabízených nemovitostí ve Zlíně, zjistíme, že nabídka je opravdu pestrá – vybrat si mohou zájemci o menší i větší byty, starší či nové domy. Navrhovanou cenu je možné snížit domluvou, rychlým jednáním, v situaci, kdy majitel potřebuje nemovitost nutně prodat.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 93

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena