Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Spolehlivý a zkušený přepravce je u nadrozměrné přepravy k nezaplacení

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Spolehlivý a zkušený přepravce je u nadrozměrné přepravy k nezaplacení

Fotogalerie:
Logistika
Logistika

Schránka:
Přidej do schránky.

Čím dál více lidí a společností vyhledává spolehlivé přepravní společnosti k přemisťování nadrozměrných zásilek po České republice i zahraničí. Ať již potřebujete převézt rozměrný náklad jednorázově, nebo máte v plánu přepravovat náklady pravidelně, měli byste pátrat po přepravní společnosti, která váš náklad dopraví na místo určení co nejrychleji, nejspolehlivěji a nejlevněji. Kde najdete spolehlivého a přizpůsobivého přepravce, pro nějž nebude problém poradit si i s rozměrnější zásilkou?

Nadrozměrná přeprava má svá specifika a ne každý přepravce má na ni dostatečné vybavení a zkušenosti. Je potřeba dávat pozor na reference přepravce a tedy na jeho spolehlivost. V opačném případě se může lehce stát, že sice vyjednáte skvělou cenu za přepravu, ale logistická společnost nedodrží termín dodání a nebude vhodně vybavena na manipulaci s rozměrnějším zbožím, které tak může během přepravy jednoduše poškodit. Pak riskujete nejen poškození či ztrátu zboží, ale i svou reputaci. Bohužel není výjimkou, že příjemce není schopný akceptovat odpovědnost na straně přepravce a vyčítá opožděné dodání, poškození objednávky nebo dokonce chování přepravce odesilateli. A na jednu stranu má pravdu, ač se to může zdát nejprve zvláštní, ba dokonce nespravedlivé. Faktem je, že volba nespolehlivého a nezkušeného přepravce je chyba odesilatele, tedy zpravidla prodejce. Právě na prodávajícím je, aby se rozhodl využívat přepravní společnost, která si je vědoma odpovědnosti, jež na sebe bere, a dopraví zboží na místo určení včas a v naprostém pořádku.

Při výběru vhodné přepravní společnosti určitě není na škodu se také zaměřit na nabídku individuálních řešení poskytovaných klientům. Správný přepravce by si měl být dobře vědom, že různé druhy zboží vyžadují rozličné způsoby přepravy i skladování. Měl by s klienty probrat jejich požadavky a snažit se najít optimální řešení služeb souvisejících s přepravou konkrétního zboží. A možnost sledování zásilek by měla být dnes už samozřejmostí.

Potřebujete zaslat zboží do zahraničí? Pak je třeba se zaměřit na přepravní společnosti, pro něž není mezinárodní doprava žádný problém. Zde jsou rychlost, spolehlivost a výhodná cena nepochybně důležitými faktory pro výběr vhodného přepravce.

Sháníte spolehlivou společnost pro přepravu vašich nadrozměrných zásilek? Nespěchejte, pečlivě si prostudujte jednotlivé nabídky a vyberte si takovou firmu, která dobře ví, jaká specifika pro přepravu nadrozměrných zásilek platí, a této skutečnosti je přizpůsobena také celá logistika. Zvolíte-li zkušenou a spolehlivou firmu, rapidně tím zvýšíte pravděpodobnost, že se váš náklad dostane v pořádku a včas tam, kde má.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 67

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena