Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Obchody a služby > Také Vám nechutná špatně vychlazené pivo?

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Také Vám nechutná špatně vychlazené pivo?

Fotogalerie:
Výčepní stojan
Výčepní stojan
Chladící a výčepní technika
Chladící a výčepní technika
Chladící a výčepní technika
Chladící a výčepní technika

Schránka:
Přidej do schránky.

Pokud byste se v naší zemi zeptali jakéhokoliv Čecha na téma ohledně piva, musela by Vás potkat smůla nebo popřípadě abstinent, aby Vám neodpověděl s určitým nadšením a při tom se třeba nepochlubil, že synonymem pro český národ je mimo jiné „národ pivařů“.

Je na místě zmínit, že pravý orosený půllitr piva si člověk nemůže zcela vychutnat pokud není vychlazený na tu pravou teplotu. Již dávno tomu není tak, že by se pivo chladilo pomocí ledu či ve sklepě. Současné moderní technologie umožnily přijít na trh s tzv. chladícími zařízeními. Hlavním úkolem, který chladicí technika zajišťuje je ochlazení piva a udržení té správné teploty, kterou potřebuje, aby jeho chuť opravdově vynikla. Tohoto efektu lze dosáhnout pomocí dvou typů chladících zařízení. Tím prvním jsou suché chladiče, které se dají pořídit buď s kompresorem nebo bez a druhým typem jsou vodní chladící přístroje.

Nyní si položme v tomto případě již téměř řečnickou otázku: „Nezačínají se Vám snad s touto vidinou pomalu sbíhat sliny?“

Odpověď je pravděpodobně zřejmá, ale nemůžeme si dovolit přidat další informace o sortimentu společnosti UBC Logistyka Sp z o.o. organizační složka, která neprodukuje pouze chladící zařízení. Škála nabízeného zboží je spojena velkým množstvím příslušenství potřebným nejen k čepování chmelového moku. Výčepní zařízení se skládá z několika kusů součástek. Ovšem není to žádná věda a i člověk, který není v tomto ohledu zběhlý, nebude mít žádné velké problémy s obsluhou. Mezi nabízené produkty zařazené do tohoto příslušenství patří např. narážeče, tlakování, sanitace, výčepní kohouty a stojany a mnohé další. Pro zajímavost, pokud jste například milovníkem a častým organizátorem party, potom byste určitě nepohrdli party pípou!

Mnoho lidí může být toho názoru, že výčepní technika je pro obyčejného člověka prakticky nedostupná. Právě kvůli tomuto zažitému omylu byl otevřen e-shop společnosti UBC Logistyka. Tato firma zastupuje na území České republiky obchodně-průmyslový holding UBC Group, který působí v oblasti pivního průmyslu a je největším výrobcem pivních chladičů. Za dobu působení na českém trhu (od roku 2005) si firma vybudovala silnou pozici jako dodavatel kvalitní, spolehlivé a cenově mnohem dostupnější nabídce než konkurence. Mezi hlavními obchodními partnery můžeme najít pivovary jako Plzeňský Prazdroj, Staropramen, KBrewery Group, Bernard, Svijany a další. Společnost se zabývá také činnostmi a prodejem výrobků, které sahají za hranice „pouhého“ čepování piva. Abychom Vám dodali úplný obraz o sortimentu v této oblasti produkce, zmíníme výrobu keramiky, stanové konstrukce, nábytek pro zahrádky, P.O.S. materiály a jiné.

Pokud hledáte kvalitu a spolehlivost, letité zkušenosti firmy UBC Logistika Vám mohou pomoci! A pokud už začínáte mít žízeň, je na čase udělat potřebné kroky k tomu, abyste si mohli pivo vychutnat například v pohodlí domácího prostředí a s pocitem, že si ho kdykoliv můžete nečepovat s vlastní pomocí.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 26

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena