Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Aktuality > Velká lákadla pro fanoušky: soutěž o olympiádu, výstava a otevřená tiskovka s hvězdami!

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Velká lákadla pro fanoušky: soutěž o olympiádu, výstava a otevřená tiskovka s hvězdami!

Fotogalerie:
MS ČR Výškov
MS ČR Výškov

Schránka:
Přidej do schránky.

Opravdu delikatesy pro všechny příznivce sportu a atletiky zvlášť připravili vyškovští pořadatelé mistrovství České republiky mužů a žen. Startuje za pouhé dva týdny a netrpělivost mohou diváci uhasit skvělým doprovodným menu. Chcete ochutnávku? Tady je.

Fantastická soutěž! Jeden z fanoušků pojede na olympiádu!

Sedm dní přímo v záři pěti propletených kruhů na Britských ostrovech. Pohodlná doprava, ubytování v centru Londýna, pět dní olympijské atletiky přímo na stadionu a k tomu pořádná porce vstupenek na další sporty největšího sportovního svátku na světě. Pohádka? Sen? Ne, s mistrovstvím České republiky ve Vyškově sladká realita! Jeden z návštěvníků vyškovského stadionu Za Parkem tohle všechno prožije. „Chceme fanoušky, kteří přijdou na náš stadion, odměnit nejen skvělou sportovní podívanou, ale i dalšími překvapeními. A tohle je jedno z nich. Podařilo se nám zajistit skvělý týdenní zájezd na olympiádu, jsme moc rádi, že někomu uděláme velkou radost,“ řekl šéf organizace Jiří Hajzler. Hlavní cenu do soutěže dodala chebská cestovní kancelář Briga-Team.

Jak vyhrát? Koupit si lístek do tomboly v oficiálním Shopu mistrovství v pátek na vyškovském náměstí nebo po celý víkend přímo u stadionu. „Jeden lístek bude stát dvacet korun a losovat se bude v neděli před pátou odpolední, samozřejmě pod notářským dohledem,“ vysvětlil ředitel šampionátu Luboš Stloukal. Kromě atraktivního zájezdu bude připraveno ještě další ceny, které budou stát za to.

Přijďte na tiskovku! Dorazí Tomáš Dvořák a další hvězdy

Naprosto výjimečnou možnost zeptat se zasvěcených na všechno kolem mistrovství republiky ve Vyškově dostanou příští týden všichni atletičtí fanoušci bez výjimky.

Oficiální tiskovou konferenci k šampionátu pořadatelé chystají na středu 6. června do kinosálu Sokolského domu a bude otevřená pro všechny příchozí!!! Odpovídat budou kromě organizátorů a sportovců z AHA Vyškov i vzácní hosté z Českého atletického svazu v čele s vedoucím oddělení soutěží Václavem Fišerem a také trojnásobným mistrem světa a olympijským medailistou Tomášem Dvořákem. „Dorazit by měla i další česká atletická hvězda současnosti, nechte se překvapit. Tiskovka začne přesně v patnáct hodin, slovo dostanou samotní hosté a pak přijdou na řadu novináři a všichni příznivci královny sportu, kteří dorazí,“ prozradil šéf vyškovského klubu Jiří Hajzler.

Povedená vernisáž otevřela unikátní výstavu

Co takhle si zpříjemnit čekání na víkend s plejádou českých atletických hvězd a jejich nelítostným soubojem o blyštivé medaile či statut olympionika? Máte jedinečnou příležitost.

Pořádající klub AHA Vyškov ve spolupráci s Českým atletickým svazem, představiteli Města Vyškova a Městským kulturním střediskem nachystal výjimečnou výstavu pod názvem Česká atletika před olympijskými hrami v Londýně. Je tak jasný ústřední motiv, kterým budou prostory Sokolského domu až do mistrovství zaplněny. Vernisáž výstavy proběhla poslední květnové pondělí a bude otevřena až do samotného mistrovství.

Jednotvárná výstava rozhodně není. „Máme další dva takové pracovní podnázvy, a to Vyškovská atletika včera a dnes, tam je asi jasno, o co půjde. Dále pak takzvané Olympijské okénko do jiných sportů v souvislosti s naším regionem, tedy prezentaci, jak je region svázán s olympiádou,“ objasnil šéf AHA Vyškov Jiří Hajzler. Objevuje se tak vzpomínka na olympijské hrdiny z Vyškovska počínaje Aloisem Hudcem a konče Jozefem Mazurou.

Nezapomíná se i na velké momenty historie vyškovského stadionu, třeba evropský rekord Ludvíka Daňka v hodu diskem z roku 1964. „Ani to není všechno. Součástí je i prezentace výborné malířky a nestárnoucí domácí atletky Aničky Málkové a mezi tím vším se objeví i nejúspěšnější výtvarné práce dětí, vše na téma královny sportu,“ dodal.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 70

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena