Frýdek-Místek na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Frýdek-Místek
Domů - Portál Frýdek-MístekKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Frýdku-Místku, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Články > Životní styl > Hubnutí > Cvičení > Vybavení fitness – cardio zóna

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Vybavení fitness – cardio zóna

Fotogalerie:
Spinner®
Spinner®
Rotoped
Rotoped
Total body trainer
Total body trainer
Běžecký pás
Běžecký pás

Schránka:
Přidej do schránky.

Cardio trénink je součástí každého dobrého cvičebního programu. Avšak máte ve vašem fitness všechny žádané trenažéry? Dokážou vaše stroje samy vyrábět energii a nepotřebují externí napájení? Volba cardio strojů je tou nejdůležitější, kterou provedete, a my Vám teď s ní pomůžeme.

Cardio zóna dnes již neodmyslitelně patří k základnímu vybavení fitness centra. Nic jiného tak účinně nespálí přebytečné tuky a neposílí srdeční činnost. Cardio zóna představuje také skvělou možnost jak se rozehřát a připravit na jiný druh cvičení. Na specializovaných strojích máte možnost procvičit všechny svalové skupiny a příznivě ovlivnit kardiovaskulární systém. Tento druh cvičení je velice oblíbený a vyhledávaný a proto radíme investovat do spolehlivých trenažéru s větší výdrží a dobrým výkonem. Které stroje se tedy vyplatí mít ve vašem fitness centru?

Běžecké trenažéry

Dnes již ani v tom nejmenším fitness centru nesmí chybět běžecký trenažér. Samozřejmostí se také stávají doplňky jako držák na vodu a ručníky, osobní ventilátor, prostor na časopisy a hudební přehrávač, které jsou do těchto strojů mnohdy zabudovány. Běžce k Vám naláká také systém odpružení, který běh znatelně zpříjemní.

Total Body Trainery

Cardio a silový tréning byly doteď zcela oddělené disciplíny. Total Body Trainer si získal srdce mnoha sportovců především díky tomu, že tyto dva druhy tréningu spojuje. Výsledek je lepší, jelikož již můžete cvičit bez střídání strojů a přestávek. Stačí pět minut a ucítíte, proč neexistuje jiný srovnatelný posilovací stroj.

Rotopedy a Spinnery

Stejně tak jako běžecké pásy, ani rotopedy by neměly v každém fitness centru chybět. V tomto případě je důležité věnovat pozornost intuitivním a uživatelsky příjemným prvkům. Brzy po té, co se u nás rozšířil Spinning® program, začali sportovci do svých plánu zařazovat také jízdu na Spinnerech®, neboli specializovaných kolech. Rozhodně se tedy vyplatí uvažovat i o nákupu těchto strojů.


Další kategorie, kde se záznam nachází:
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 106

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Frýdek-Místek
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2019 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena